NAJDI SÁM SEBE

IMG_8941.jpg

O MNĚ

Proč koučuji?

Protože to zkrátka funguje a protože mě baví ten pocit, když cítím a vidím, že to má smysl a že dochází ke změně.

 

Co ti mohu nabídnout?

Bezpečné prostředí bez hodnocení, kritiky, předsudků. Čas, který bude věnovaný jen a jen tobě. Zaměříme se na dosažení tvých cílů a dospějeme k vítězství. Odkryjeme slepá místa, podíváme se na věci do hloubky a najdeme odpovědi, které nevygooglíš.

 

Já?

Racionálně smýšlející optimista otevřený novým věcem, flexibilní v přístupu. Jsem silná v naslouchání, empatii, umím klást správné otázky v pravou chvíli, jsem dobrým průvodcem v koučovacím procesu, na cestě za změnou. Na krizovky jdu přímo, s klidem a chladnou hlavou. Dokážu být stejně tak na straně podpory, jako na straně výzvy.

 

Odkud přicházím?
Od roku 2006 jsem působila v oblasti HR/recruitmentu v menších i velkých nadnárodních korporátech. Pracovala jsem s nespočtem individualit a musela jsem se naučit s nimi jednat, komunikovat, řešit kompromisy. U koučinku jsem zakotvila, protože je pro mě esencí toho, v čem jsem roky získávala zkušenosti. Vybrala jsem si jen to, co mě baví, zbytek jsem nechala za sebou - život je přeci jen krátký, tak proč ho nežít naplno!

 

Co dělám, když nekoučuji?
Miluji svoji rodinu, jsem maminka dvou krásných a báječných holčiček, miluji dobré jídlo a pití, umění, cestování, cvičím jógu, a v neposlední řadě jsem vášnivá fotografka(www.vasemomentky.cz).

Spolupracuji s agenturou Život jako hra(www.zivotjakohra.cz) / Coachville(www.coachville.com). Vystudovala jsem certifikovaný kurz koučů s akreditací u ICF(Mezinárodní federace koučů). Stále se dovzdělávám a pokračuji na své cestě za mistrovstvím. Držím se etického kodexu kouče. Svým klientům pomáhám s nejrůznějšími tématy od udržení rovnováhy mezi osobním a pracovním životem, přes time management, vztahové záležitosti, čistě výkonnostní témata až po pomoc v rámci rozjezdu podnikání, leadershipu, atd. Klíčovým je vždy téma autenticity.

Můj přístup je vždy individuální a šitý každému na míru. Při praxi využívám i karty Get2Know me a Points of You.

 

Jsem součástí dvou projektů:

Moderní leader je zaměřený na koučink a osvětu v oblasti leadershipu. www.modernileader.cz

Opravdový vztah je projekt orientovaný na vztahy. Jsme parta nadšenců, které baví diskutovat nad nejrůznějšími tématy a přistupovat ke vztahovým tématům tak trochu jinak. www.opravdovyvztah.cz

Na Facebooku se se mnou můžete potkat na pravidelných živých vysíláních.

Poznej sám sebe, pojď do toho se mnou, protože nic není nemožné! ;-) Bude tě to bavit, užiješ si cestu a společně dosáhneme vítězství!