NAJDI SÁm SEBE

O MNĚ

Proč koučuji?

Protože to zkrátka funguje a protože mě baví ten pocit, když cítím a vidím, že to má smysl a že dochází ke změně.

 

Co ti mohu nabídnout?

Bezpečné prostředí bez hodnocení, kritiky, předsudků. Čas, který bude věnovaný jen a jen tobě. Zaměříme se na dosažení tvých cílů a dospějeme k vítězství. Odkryjeme slepá místa, podíváme se na věci do hloubky a najdeme odpovědi, které nevygooglíš.

 

Já?

Racionálně smýšlející optimista otevřený novým věcem, flexibilní v přístupu. Jsem silná v naslouchání, empatii, umím klást správné otázky v pravou chvíli, jsem dobrým průvodcem v koučovacím procesu, na cestě za změnou. Na krizovky jdu přímo, s klidem a chladnou hlavou. Dokážu být stejně tak na straně podpory, jako na straně výzvy.

 

Odkud přicházím?
Od roku 2006 jsem působila v oblasti HR/recruitmentu v menších i velkých nadnárodních korporátech. Pracovala jsem s nespočtem individualit a musela jsem se naučit s nimi jednat, komunikovat, řešit kompromisy. U koučinku jsem zakotvila, protože je pro mě esencí toho, v čem jsem roky získávala zkušenosti. Vybrala jsem si jen to, co mě baví, zbytek jsem nechala za sebou - život je přeci jen krátký, tak proč ho nežít naplno!

 

Co dělám, když nekoučuji?
Miluji svoji rodinu, jsem maminka dvou krásných a báječných holčiček, miluji dobré jídlo a pití, umění, cestování, cvičím jógu, a v neposlední řadě jsem vášnivá fotografka(www.vasemomentky.cz).

Spolupracuji s agenturou Život jako hra(www.zivotjakohra.cz) / Coachville(www.coachville.com). Vystudovala jsem certifikovaný kurz koučů s akreditací u ICF(Mezinárodní federace koučů). Stále se dovzdělávám a pokračuji na své cestě za mistrovstvím. Držím se etického kodexu kouče. Svým klientům pomáhám s nejrůznějšími tématy od udržení rovnováhy mezi osobním a pracovním životem, přes time management, vztahové záležitosti, čistě výkonnostní témata až po pomoc v rámci rozjezdu podnikání, leadershipu, atd. Klíčovým je vždy téma autenticity.

Můj přístup je vždy individuální a šitý každému na míru. Při praxi využívám i karty Get2Know me a Points of You.

 

Jsem součástí dvou projektů:

Moderní leader je zaměřený na koučink a osvětu v oblasti leadershipu. www.modernileader.cz

Opravdový vztah je projekt orientovaný na vztahy. Jsme parta nadšenců, které baví diskutovat nad nejrůznějšími tématy a přistupovat ke vztahovým tématům tak trochu jinak. www.opravdovyvztah.cz

Poznej sám sebe, pojď do toho se mnou, protože nic není nemožné! ;-) Bude tě to bavit, užiješ si cestu a společně dosáhneme vítězství! 

 
 
KoNTAKTY

Praha 10 - Vršovice

​​

Tel: +420 739073607

renata.douckova.strnadova@gmail.com

  • Black Facebook Icon

© 2019 Renata Strnadová

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now